This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci. Proin gravida nibh vel veliau ctor aliquenean.

FOLLOW ME ON INSTAGRAM

+01145928421
mymail@gmail.com

Blog

Podróż do Krakowa z dziećmi

Kraków – dawna stolica Polski to miasto historyczne i niezwykle ważne dla dziejów naszego kraju. Jest to także piękny zakątek Polski. Wszystkie te względy sprawiają, że warto na wakacje czy też w weekend udać się tam z dziećmi.

Aby ułatwić sobie podróżowanie z naszymi pociechami warto rozważyć wynajem apartamentu w Krakowie, przykładem może być – apartamenty w Krakowie – oferta Herbewo. Takie rozwiązanie zapewni prywatność i komfort całej rodzinie. Dzieci nie będą przeszkadzać innym gościom, jak mogłoby to mieć miejsce w hotelu. Nie będą ograniczone wyłącznie do jednego pokoju, przez co będą miały więcej miejsca do zabawy. A w takim apartamencie znajdziemy wszystkie domowe sprzęty, które mogą się przydać w takiej podróży z dziećmi.

Zabierając dzieci do Krakowa koniecznie trzeba pokazać im Wawel oraz grotę smoka, która na każdym dziecku robi duże wrażenie. Obowiązkowym punktem jest także wizyta pod ziejącą ogniem rzeźbą tego legendarnego stwora. Wizyta w dawnej siedzibie królów będzie szczególnie dla starszych dzieci wspaniałą lekcją historii.

Będąc w Krakowie koniecznie trzeba odwiedzić także Rynek Główny i przejść się ulicami go okalającymi. Dzieci znajdują także dużo frajdy bawiąc się w fontannach przy Placu Szczepańskim. Będąc w Krakowie w upalne letnie dni, warto przewidzieć chwilę na taką zabawę.

Inną fantastyczną atrakcją dla dzieci i rodziców jest zwiedzanie krakowskiego ZOO, na taką wizytę warto przewidzieć dobre pół dnia, bowiem jest to spory obszar, na którym znajduje się wiele mniej i bardziej egzotycznych zwierząt.

Dzieci doskonale się bawią, poznając przy tym zasady fizyki w Ogrodzie Doświadczeń im. Stanisława Lema prowadzonym przez Muzeum Inżynierii Miejskiej.

Szukając atrakcji w stylu wesołego miasteczka z Krakowa w ciągu niecałej godziny można dostać się do Lunaparku w Chorzowie oraz w Zatorze.

Jak widać Kraków ma bardzo bogatą ofertę jeśli chodzi o pobyt rodzin z dziećmi. W tym mieście zarówno dzieci, jak i dorośli będą się świetnie bawić.

Sorry, the comment form is closed at this time.