This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci. Proin gravida nibh vel veliau ctor aliquenean.

FOLLOW ME ON INSTAGRAM

+01145928421
mymail@gmail.com

Blog

Udajesz się w lot z dzieckiem i dodatkowym bagażem? Dowiedz się gdzie zostawić samochód

Lotnisko Katowice-Pyrzowice to jeden z tych portów lotniczych w Polsce, który rozwija się naprawdę doskonale. Zauważmy tutaj, że pod względem liczby odprawianych pasażerów oraz pod względem liczby operacji lotniczych ten port lotniczy znajduje się na czwartym miejscu wśród polskich lotnisk. Port posiada trzy terminale pasażerskie, a ich łączna przepustowość to około 5,5 mln pasażerów rocznie.

Skoro jest to coraz popularniejszy port lotniczy i korzysta z niego naprawdę wielu Klientów nic dziwnego w tym, że wokół niego znajduje się mnóstwo parkingów samochodowych, gdzie można zostawić swoje auto. Jednym z nich jest parking Atmosfera. Pyrzowice nie mają lepszego parkingu wokół tego lotniska. Czym w związku z tym charakteryzuje się ten port lotniczy?

Cena

Skoro wielu Polaków zwraca uwagę na cenę, w pierwszej kolejności odnieśmy się właśnie do niej. Ta nie jest szczególnie wysoka. Moglibyśmy powiedzieć, że jest wręcz przeciwnie. Za dzień pobytu samochodu na tym parkingu zapłacić trzeba bowiem około 20 złotych. Niewiele, prawda? To jednak nie wszystko. Nie zapominajmy również, że im dłużej samochód taki będzie tam przetrzymywany, tym ceny za taką usługę będą niższe. Przykładowo za dwa tygodnie, a więc czternaście dni pobytu auta na parkingu zapłacimy jedynie 90 zł. Każdy kolejny dzień to pięć złotych. Na wysoką cenę Klienci więc narzekać w tym przypadku nie mogą.

Bezpieczeństwo

Co jest najważniejsze na takim parkingu? Wielu bez wątpienia wskaże tutaj na bezpieczeństwo i wydaje się to logiczne. Nikt nie chce bowiem po powrocie zastać swojego auta uszkodzonego czy tym bardziej skradzionego. Jak jest z tym w przypadku parkingu Atmosfera? Wielu powodów do narzekań być nie powinno. Nie dość bowiem, że parking taki jest dobrze ogrodzony i oświetlony, to dozoruje go ochrona. Dodatkowo znajdziemy tu również zaawansowany monitoring, co również nie jest bez znaczenia, bo jest to bez wątpienia najlepsza możliwa ochrona takiego punktu. Bezpieczeństwo jest tu więc na najwyższym możliwym poziomie.

Usługi dodatkowe

Odnieśmy się również do usług dodatkowych. Co do nich zaliczymy? Na przykład bezpieczny transport na lotnisko. W tym przypadku parking znajduje się zaledwie 100 metrów od lotniska, ale i tak znajdziemy tu usługę bezpłatnego transportu, co jest sporym udogodnieniem, biorąc pod uwagę, że w podróż wybieramy się, mając sporo bagażu. Dodatkowo znajdziemy tu restaurację, gdzie można zasmakować wielu pysznych potraw. Jak więc widzimy, w tym punkcie pomyślano w zasadzie o wszystkim bez wyjątku.

Sorry, the comment form is closed at this time.